Керамічна чашка з кришкою "You are beautiful"

STM0050
320,00
грн.
Та сама улюблена чашка, з якої пити - суцільне задоволення! А ти знаєш, як легко відрізнити таку чашку з-поміж інших, просто "прикольних"? Перевір дно чашки, як воно оброблене. Якщо ідеально гладеньке на обідку, значить вона вироблена на якісному обладнанні з якісних матеріалів, якщо шорстка та нерівна, часто навіть з бульбашками, то навпаки. Керамічні чашки Olena Redko™ мають бездоганну якість і ідеально рівні ободки на дні, оскільки виробляються на одній з кращих в світі фабрик по кераміці, разом із відомим американським Starbucks.

  • Об'єм: 330 мл.
  • Матеріал: кераміка.
  • Надпис: золотий.
  • Упаковка: стильна крафт коробка.
  • В комплекті: кришка та ложка.

Olena Redko™ - більше, ніж канцелярія та аксесуари для задоволення базових потреб. Це новий рівень дизайну та якості повсякденних дрібничок, які підкреслюють стиль та мотивують на нові звершення.

Olena Redko™ - сучасний український бренд lifestyle-канцелярії із виробництвом на аутсорсі на найкращих та найтехнологічніших фабриках світу.
Click to order
Твоє замовлення
Total: 
Прізвище, iм`я
Телефон
Місто, відділення Нової Пошти
Коментар
Промокод
Публічна оферта
Замовляю на подарунок
Увага! Вартість доставки Новою Поштою сплачується окремо при отриманні згідно тарифів перевізника. Безкоштовна доставка для замовлень на суму від 1000 грн з урахуванням знижки тільки по території України.

Виникли питання?
Тоді дзвони +38 093 000 111 2
пн-пт з 9-00 до 17-00