OLENA REDKO™
Міні-блокнот на спіралі А6 з глітером і рідиною 'Think Positive'
OR20093
290,00
грн.
Мабуть, це найпозитивніший блокнот серед усіх наших колекцій. Його дизайн, розмір та символічний надпис на обкладинці та на кожній сторінці "Think Positive" миттєво забезпечує гарний настрій та посмішку.
Зверни увагу, що це невеликий блокнот формату А6 для сумочки. Блокнот має подвійну обкладинку: з дзеркального малинового картону та PVC обкладинку з рідиною та глітером всередині. Ми наміксували одразу два види глітеру: червоні зірки та голографічний пісок, що створює нереальний ефект! Розліновка яскраво-рожевого кольору.
  • Сторінки: в клітинку.
  • Кількість сторінок: 96.
  • Колір паперу: білосніжний.
  • Розмір: 10,5*14,5 см.
  • Картон + PVC
Olena Redko™ - більше, ніж канцелярія та аксесуари для задоволення базових потреб. Це новий рівень дизайну та якості повсякденних дрібничок, які підкреслюють стиль та мотивують на нові звершення.

Olena Redko™ - сучасний український бренд lifestyle-канцелярії із виробництвом на найкращих та найтехнологічніших фабриках світу.
Click to order
Твоє замовлення
Total: 
Прізвище, iм`я
Телефон
Місто, відділення Нової Пошти
Коментар
Промокод
Публічна оферта
Замовляю на подарунок
Увага! Вартість доставки Новою Поштою сплачується окремо при отриманні згідно тарифів перевізника. Безкоштовна доставка для замовлень на суму від 1000 грн з урахуванням знижки.

Виникли питання?
Тоді дзвони +38 093 000 111 2
пн-пт з 9-00 до 17-00