Click to order
Твоє замовлення
Total: 
Прізвище, iм`я
Телефон
Місто, відділення Нової Пошти
Коментар
Промокод
Публічна оферта
Замовляю на подарунок
Увага! Вартість доставки Новою Поштою сплачується окремо при отриманні згідно тарифів перевізника. Безкоштовна доставка для замовлень на суму від 1000 грн з урахуванням знижки тільки по території України.

Виникли питання?
Тоді дзвони +38 093 000 111 2
пн-пт з 9-00 до 17-00
Як була створена нова колекція "So Happy"
Історія про багато-багато любові, віри та здійснення мрій
Ця колекція мала бути зовсім іншою та набагато раніше, але стався коронавірус і повний локдаун.
Як все було. Дизайн та технічний опис продукції з нової колекції вже були відправлені на фабрику, як через 2 дні ми отримали невтішні новини, що фабрика зачиняється на невизначений термін в зв'язку з карантином. Це був початок 2020 року.

На перші ж вихідні, коли локдаун запровадили в Україні, я здійснила свою давню мрію - посадила квіти на відкритому балконі багатоповерхівки, щоб кожний ранок починати з улюбленої кави та новим видом. День за днем я з великою любов'ю спостерігала як росли квіти, дбайливо поливала та щиро раділа невеличкому, але справжньому живому куточку в карантинному заточенні. Я дарувала їм свою любов та турботу, а вони віддячували мені своїм буйним цвітом.
Одного такого ранку я впіймала інсайт, що моя колекція занадто стримана та лаконічна у цей і так "сірий" час. Їй не вистачало позитиву. Колекція була просто "гарною", і на відміну від моїх квіток навряд чи викликала б такі емоції щастя та легкості.

Оскільки фабрика все ще була зачиненою, я сприйняла це як найкращу можливість усе виправити - повністю переробити колекцію та зробити її такою, щоб з першого погляду вона дарувала такі самі позитивні емоції, як мої квіти на балконі.
Три дні на розробку нової концепції та ще сім днів на детальний дизайн кожної позиції. Нова перероблена колекція була створена настільки швидко та легко, наче на одному подиху і назва "So Happy!" прийшла сама собою. Тепер не було жодних сумнівів і фабрика дозволила замінити усю колекцію зі словами "Yes, new collection looks really exciting!".
Головні особливості нової колекції "So Happy":

  • Яскраві кольори. За основу були взяті кольори квіток: жовтий, рожевий, червоний, фіолетовий;
  • Голографічні матеріали. Вони супер-трендові та викликають захоплення;
  • Кольорова розліновка. Ми повністю відмовились від сірої розліновки всередині і тому в кожному блокноті та зошиті ти побачиш яскраві лінії та клітинки, а ще позитивні фрази та патерни;
  • Улюблений глітер та блискітки. Саме вони створюють атмосферу свята, радості та щастя;
  • Екзотичні пташки: тукан та веселий папуга + стилізований леопардовий патерн;
  • Наша абсолютна новинка та маленька гордість - пушоупен хайлайтери (push-open) з золотистими надписами;
  • Ще більше мотиваційних, позитивних та трендових надписів: Go wild, GRL PWR, Success is a decision, Think positive, Enjoy your life та інші;
  • Тепер на корпусах ручок коротка версія логотипу замість повного і ми його прибрали з передніх обкладинок блокнотів та зошитів.
Чи були труднощі під час виробництва?

Так, звичайно! З кожною з чотирьох колекцій були труднощі і всі вони абсолютно різні. Головне, щоб ці труднощі не зупиняли. Більше того та особливо у 2020 році, коли ми всі десь трішки уповільнили свій життєвий темп, більше почали звертати увагу на речі, яких раніше не помічали, зробили переоцінку деяких цінностей, я навчилась набагато легше сприймати виклики та перед рішення ставити собі запитання "Для чого мені дана ця ситуація?". І повірте, це запитання дозволяє не тільки спокійніше реагувати не неочікувані нюанси, але й бачити в них позитив.
Так, наприклад, замість жирафи на ручці з'явився тукан ювелірної роботи і кінцевим результатом ми були задоволені набагато більше! А через затримку виробництва, коли відділ контролю якості перед відправкою вантажу зробив огляд всієї колекції, було виявлено, що перший червоний глітер пофарбував усі обкладинки блокнотів "Enjoy your life". Нам довелось замовляти три інші види червоного глітеру та проводити тести протягом двох тижнів в спеціальному обладнанні, щоб визначити такий, який не буде фабрувати. Тож ми замінили глітер на новий і переробили обкладинки в усій партії цих блокнотів, що змістило відправку нової колекції ще на 4 тижні.
І це були далеко не всі труднощі, але ми з усіма впорались.
Як кажуть в українському прислів'ї "Не кажи Гоп, поки не перескочиш". Так і ми до останнього, аж поки нова колекція не була розвантажена на нашому складі, не говорили про неї.
І от, Ура! Нова колекція "So Happy!" вже на нашому сайті і ми готові приймати та відправляти ваші замовлення з новинками ❤️