Click to order
Твоє замовлення
Total: 
Прізвище, iм`я
Телефон
Місто, відділення Нової Пошти
Коментар
Промокод
Публічна оферта
Замовляю на подарунок
Увага! Вартість доставки Новою Поштою сплачується окремо при отриманні згідно тарифів перевізника. Безкоштовна доставка для замовлень на суму від 1000 грн з урахуванням знижки тільки по території України.

Виникли питання?
Тоді дзвони +38 093 000 111 2
пн-пт з 9-00 до 17-00
Обмін та повернення
Ми гарантуємо високу якість продукції та рівень обслуговування своїм ім'я. Але, раптом, щось пішло не так, або в тебе просто змінились плани, ми обіцяємо максимально швидко та комфортно вирішити питання з приводу обміну, повернення та компенсації коштів
Обмін
Обмін продукції здійснюється за ініціативи покупця. Витрати на доставку сплачуються компанією, якщо продукція прийшла пошкоджена, в неналежному стані або в неповному обсязі. В усіх інших випадках витрати на доставку сплачуються покупцем.
Повернення
Повернення продукції (окремих позицій або всього замовлення) здійснюється за ініціативи покупця згідно Закону України "Про захист прав споживачів" не пізніше 14 днів після отримання замовлення.
Оплата за доставку сплачується покупцем, якщо причиною повернення не являється неякісне виконання своїх обов'язків зі сторони продавця.

Умови обміну та повернення
  • Продукція не була у використанні та не має слідів користування
  • Продукція повністю укомплектвана та має цілу упаковку
  • Продукція була придбана безпосередньо на сайті olenaredko.com.ua

Компенсація
Компенсація здійснюється на картку Приватбанку покупцеві протягом 2-х робочих днів з моменту підтвердження зі сторони компанії отримання продукції згідно умов обміну та повернення.