Металева ручка с глітером "Follow your dreams"

Olena Redko™
OR20103
190,00
грн.
Ця ручка - справжній світовий прорив у дизайні та технологіях. Якщо ти ретельно придивишся до фото, то побачиш засипаний голографічний та срібний глітер між стінками ручки. На зовнішньому корпусі ручки ми нанесли чотири смужки головних кольорів колекції надпис "Follow your dreams" (слідуй за своїми мріями - з англ). Вона заворожує своїм дизайном та бездоганною якістю. Ми використали одразу два глітери: мікс срібних зірок + голографічний пісок. При обертанні ручки глітер плавно осипається, що створює неймовірний ефект.
  • Колір чорнила: чорний.
  • Довжина ручки: 14 см.
  • Стержень: змінюється.
  • Упаковка: фірмова коробка
Важлива інформація: змінні стержні до всіх наших ручок з синіми та чорними чорнилами будуть доставлені в кінці грудня. Нажаль, фабрика забула відвантажити додаткові стержні разом з усією колекцією, що ми виявилит вже під час митного оформлення в Україні.

Olena Redko™ - більше, ніж канцелярія та аксесуари для задоволення базових потреб. Це новий рівень дизайну та якості повсякденних дрібничок, які підкреслюють стиль та мотивують на нові звершення.

Olena Redko™ - сучасний український бренд lifestyle-канцелярії із виробництвом на найкращих та найтехнологічніших фабриках світу.
Click to order
Твоє замовлення
Total: 
Прізвище, iм`я
Телефон
Місто, відділення Нової Пошти
Коментар
Промокод
Публічна оферта
Замовляю на подарунок
Увага! Вартість доставки Новою Поштою сплачується окремо при отриманні згідно тарифів перевізника. Безкоштовна доставка для замовлень на суму від 1000 грн з урахуванням знижки тільки по території України.

Виникли питання?
Тоді дзвони +38 093 000 111 2
пн-пт з 9-00 до 17-00