Договір оферти

Так, всі дедалі більше говорять про захист персональних даних. І ми про це говоримо та поважаємо твою конфіденційність. Тільки те, на що ти надаєш свою згоду 👌

Загальна інформація

Інтернет-магазин olenaredko.ua належить ФОП Редько О.І., ІНН 3220507703, м. Київ, вул. Протасів Яр 8, індекс 03036, приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Користувачі інтернет-магазину olenaredko.ua можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов'язаних з купівлею товарів, представлених в нашому інтернет-магазині, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами, підтвердити замовлення і доставити Вам замовлений товар. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

Загальні положення

1.1 Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при оформленні замовлення через корзину магазина, при оформленні замовлення за телефоном, який вказаний на сайті, e-mail, а також через всі офіційні соціальні мережі нашого інтернет-магазину (Instagram, Facebook, Tik-Tok, Pinterest, Twitter). Персональні дані Користувача заповнюються або надаються Користувачем самостійно. Обов'язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Будь-яка інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

1.2 Конфіденційність персональних даних – обов'язкова умова для дотримання магазином доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.

1.3 Використання Користувачем сайту інтернет-магазину olenaredko.ua означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

1.4 У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання сайту інтернет-магазину olenaredko.ua.

1.5 Ця Політика застосовується тільки до сайту інтернет-магазину olenaredko.ua. Інтернет-магазин olenaredko.ua не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті інтернет-магазину olenaredko.ua.

1.6 Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту Інтернет-магазину.

Персональні дані

2.1 Інтернет-магазин olenaredko.ua збирає персональні дані, а саме: ім'я, прізвище, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса для доставки. Також, ми можемо уточнити і отримати від Вас цю інформацію по телефону, на сторінці наших офіційних соціальних мереж або в месенджері.

2.2 Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

2.3 Інтернет-магазин olenaredko.ua може збирати додатково наступну інформацію:

- Інформація про оплату
- Коли ви звертаєтесь до нас
- IP-адреса
- Історія покупок
- Тип пристрою
- Операційна система
- Дані про місцезнаходження
- Ваша реакція на акції

Цілі збору та обробки персональних даних

3.1 Можливо, об'єм даних що ми збираємо може здатися великим, але причина збору даних полягає в тому, щоб ми надавали вам найкращі послуги. Ця інформація дозволяє нам передати вам ваше замовлення, повідомити вас, коли воно надійде, і запобігти шахрайству.

3.2 Ми також використовуємо наведені вище дані, щоб дати вам те, що ви хочете, побачити наші чудові нові продукти та чи є на даний момент гарячі акції. Ми лише хочемо забезпечити найкращий досвід користувачів для наших клієнтів.

3.3 Час від часу ми можемо надсилати електронні листи щодо нових продуктів, спеціальних пропозицій або іншої інформації, яка, на нашу думку, може вас зацікавити, використовуючи надану вами адресу електронної пошти. Ви можете зупинити їх у будь-який час.

3.4 Зв’яжіться з нами на пряму через форму зворотнього зв'язку в розділі "контакти" або, надіславши електронного листа нашій команді на пошту hello@olenaredko.ua
Якщо натиснути «відписатися» в будь-якому маркетинговому повідомленні, яке ви отримуєте, його зазвичай можна знайти внизу електронного листа.
Зачекайте до 3 днів, щоб це набуло чинності.

3.5 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.

Ремаркетинг

4.1 Одним з інструментів, який ми використовуємо, щоб тримати вас якомога краще в курсі подій у olenaredko.ua, є цільова реклама.

4.2 Ви побачите цю рекламу на інших веб-сайтах і в програмах за межами сайту та социальных мереж olenaredko.ua. Вони включатимуть продукти та послуги, які, на нашу думку, вас зацікавлять, виходячи з того, що ви переглядали або купували на нашому веб-сайті. Ми отримуємо цю інформацію за допомогою веб-маяків, пікселів, тегів, файлів cookie або послуг, які пропонують веб-сайти та соціальні мережі.

Умови надання доступу до бази даних

5.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.

5.2 Розкриття персональних даних Користувача проводиться при замовленні Користувачем товарів в інтернет-магазині olenaredko.ua. Зокрема Користувач погоджується з тим, що інтернет-магазин olenaredko.ua має права передавати персональні дані кур'єрським службам, організаціям поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті інтернет-магазину olenaredko.ua, включаючи доставку Товару.

5.3 Якщо станеться втрата або розголошення персональних даних, інтернет-магазин olenaredko.ua інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

5.4 Інтернет-магазин olenaredko.ua приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

Зміна Користувачем персональної інформації

6.1 Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частину, скориставшись функцією входу в "Особистий кабінет"

Зміна Політики конфіденційності

7.1 Інтернет-магазин olenaredko.ua має право змінити/оновити умови Договори Оферти. У такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці "Договір Оферти". Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про актуальні зміни.