Привіт!

Я Олена Редько

підприємець, трендвотчер, дизайнер lifestyle-канцелярії та аксесуарів.
З самого дитинства я обожнюю стильну та якісну канцелярію, яку завжди скупляла під час подорожей або отримувала в подарунок із-за кордону.


В 2012 році я стала дистриб'ютором в Україні відомих імпортних брендів канцелярії з Південної Кореї, США, Великобританії, Швеції, Гонконгу, Австралії та Японії.


Любов до ідеальної канцелярії, якої ніколи не буває забагато, та моє нестримне бажання надати українським дівчатам та жінкам сучасну та якісну продукцію підштовхнули мене до створення в 2018 році власної торгівельної марки Olena Redko™.


На сьогоднішній день наш бренд нараховує 6 повноцінних колекцій канцелярії та більше 100 найменувань першокласної продукції.

З початком повномасштабної Війни в Україні...

Наша команда продовжує працювати в Україні для її перемоги. Це наш свідомий вибір, як і більшості українців, які вірять в перемогу нашої держави, незважаючи на всі складнощі, постійні недосипи через нічні повітряні тривоги, втрати великої кількості товару через ракетні обстріли росією торгівельних центрів, збанкрутілих партнерів та ін.

Ми продовжуємо розвивати наш український бренд, організовуємо різні акції, вчасно та так само якісно відправляємо ваші замовлення, платимо податки та постійно перераховуємо кошти на підтримку ЗСУ, волонтерським та благодійним організаціям.

Наша позиція щодо незаконного вторгнення росії 24 лютого 2022 на територію незалежної України абсолютно чітка і безкомпромісна: росія - країна-терорист, яка здійснює ціленаправлений геноцид українського народу, української культури та історії. Це жахлива війна проти людяності яка має бути зупинена.

Україна обов’язково переможе!

Слава Україні! Героям слава!

🇺🇦

 • Швидка доставка

  Відправляємо замовлення зі свого складу щодня о 15:30! Доставка на наступний день

 • Подарунки та додаткові знижки

  Постійним клієнтам приємні бонуси та сюрпризи з кожним замовленням

 • Український бренд

  Обираючи нас - ти підтримуєш нашу українську команду та економіку

 • Унікальні дизайни

  Кожна наша колекція - це першокласна, стильна та якісна продукція designed in Ukraine

1 з 4

Слідкуй за нами 👉 @olenaredko_official